seria

ZAKRĘCONE LOKI HIBISKUS I MASŁO SHEA

Do włosów falowanych i kręconych Pielęgnacja podkreślająca skręt włosów i zapobiegająca ich puszeniu się
DZIĘKI ODŻYWCZEJ FORMULE BOGATEJ W HIBISKUS, MASŁO SHEA, SILNE PRZECIWUTLENIACZE ORAZ WITAMINY A I C, ZAPEWNIA WŁOSOM NAWILŻENIE I MIĘKKOŚĆ, NAPRAWIA ZNISZCZONE LOKI I ZMNIEJSZA ICH PUSZENIE SIĘ.

Krok 1

SZAMPON DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW kręconych z HIBISCUS i MASŁo SHEA - 250 Ml

Szampon do włosów kręconych Hibiskus i masło shea został opracowany specjalnie dla włosów falowanych i kręconych. Pomaga stylizować i podkreślać loki. Dzięki intensywnie odżywiającej formule utrzymuje nawilżenie i miękkość włosów oraz pomaga naprawić zniszczone loki. Zapobiega elektryzowaniu się i puszeniu włosów. Pomaga naprawić włosy oraz zapewnia im ochronę i siłę dzięki zawartości ziołowej keratyny w formule. Nie zawiera parabenów i silikonu.
Sposób użycia: Wmasować w mokre włosy, a następnie spłukać.

Krok 2

ODŻYWKA DO WŁOSÓW kręconych HIBISCUS i MASŁO SHEA - 250 Ml

Odżywka do włosów kręconych Hibiscus & Shea Butter Curl Enhancing Hair Care Conditioner została opracowana specjalnie dla włosów suchych, puszących się i elektryzujących się, falowanych i kręconych. Pomaga stylizować i podkreślać loki. Dzięki intensywnie odżywiającej formule utrzymuje nawilżenie i miękkość włosów oraz pomaga naprawić zniszczone loki. Zapobiega elektryzowaniu się i puszeniu włosów. Zapewnia łatwe rozczesywanie. Pomaga naprawić włosy oraz zapewnia im ochronę i siłę dzięki zawartości ziołowej keratyny w formule. Nie zawiera parabenów i silikonu.
Sposób użycia: Wmasować w mokre włosy, a następnie spłukać.

Krok 3

ODŻYWKA DO WŁOSÓW kręconych HIBISCUS i MASŁO SHEAA W PŁYNIE - 200 Ml

Dwufazowa płynna odżywka Hibiscus & Shea Butter do włosów kręconych została opracowana specjalnie dla włosów suchych, puszących się i statycznych, falowanych i kręconych. Pomaga stylizować i podkreślać loki. Dzięki intensywnie odżywiającej formule utrzymuje nawilżenie i miękkość włosów oraz pomaga naprawić zniszczone loki. Zapobiega elektryzowaniu się i puszeniu włosów. Zapewnia łatwe rozczesywanie. Zawiera ochronę UV przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem promieni słonecznych. Pomaga naprawić włosy oraz zapewnia im ochronę i siłę dzięki zawartości ziołowej keratyny w formule. Nie zawiera parabenów i silikonu.
Sposób użycia: Dobrze wstrząsnąć i rozpylić na mokre włosy po umyciu. Nie spłukiwać.

Krok 4

odżywka hibiscus i masło shea do włosów kręconych 24/7 w kremie - 175 ml

Odżywka do włosów 24/7 Hibiskus i Masło Shea Wzmacniająca i Stylizująca Loki została opracowana z myślą o włosach falowanych i kręconych. Pomaga stylizować i podkreślać loki. Dzięki intensywnie odżywiającej formule utrzymuje nawilżenie i miękkość włosów oraz pomaga naprawić zniszczone loki.
Sposób użycia: Nałóż niewielką ilość na wilgotne/suche włosy po umyciu. Nie spłukiwać.

poznaj inne serie