seria

KWAS HIALURONOWY
I KOLAGEN

Do włosów suchych, oklapniętych i wolno rosnących Dodatkowa pielęgnacja zwiększająca objętość i nawilżająca dla zdrowego wzrostu włosów
KWAS HIALURONOWY INTENSYWNIE NAWILŻA SUCHE I ODWODNIONE WŁOSY. NADAJE WŁOSOM GĘSTOŚĆ I OBJĘTOŚĆ. ZWIĘKSZA ELASTYCZNOŚĆ WŁOSÓW I ZAPOBIEGA ROZDWAJANIU SIĘ KOŃCÓWEK. KOLAGEN BOTANICZNY WZMACNIA CEBULKI WŁOSÓW I ZAPEWNIA IM ZDROWY WYGLĄD.

Krok 1

KWAS HIALURONOWY I KOLAGEN MASKA DO WŁOSÓW - 50 Ml

Specjalna formuła extra volumizing & moisturizing hair cream for healthy hair growth, intensywnie nawilża suche, matowe i wolno rosnące włosy oraz zapewnia im gęstość i objętość. Zwiększa elastyczność włosów, zapobiegając rozdwajaniu się końcówek. Aby wspomóc zdrowy wzrost, odżywia włosy od nasady aż po same końce. Dzięki płynnej formule jest praktyczny do stosowania po prysznicu. Pozostawia włosy łatwe do rozczesania i zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV. Nadaje włosom jedwabistą miękkość, nie obciążając ich. Nie zawiera parabenów. Zawiera składniki wegańskie.
Sposób użycia: Nałożyć na suche włosy jako maskę pielęgnacyjną przed myciem głowy. Pozostawić na 5 minut przed prysznicem.

Krok 2

KWAS HIALURONOWY I KOLAGEN SZAMPON DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW - 250 Ml

Specjalna formuła extra volumizing & moisturizing szamponu pielęgnacyjnego dla zdrowego wzrostu włosów intensywnie nawilża suche, matowe i wolno rosnące włosy oraz zapewnia im gęstość i objętość. Zwiększa elastyczność włosów, zapobiegając rozdwajaniu się końcówek. Odżywia włosy od nasady aż po same końce, wspomagając ich zdrowy wzrost. Sprawia, że włosy wyglądają na grubsze i mocniejsze. Nie zawiera siarczanów, parabenów i silikonów. Zawiera składniki wegańskie.
Sposób użycia: Nałożyć na mokre włosy, wmasować w skórę głowy i spłukać.

Krok 3

KREM DO WŁOSÓW Z KWASEM HIALURONOWYM I KOLAGENEM - 250 Ml

Specjalna formuła extra powiększającego objętość i nawilżającego kremu do włosów na zdrowy wzrost włosów intensywnie nawilża suche, matowe i wolno rosnące włosy oraz nadaje im gęstość i objętość. Zwiększa elastyczność włosów, zapobiegając rozdwajaniu się końcówek. Odżywia włosy od nasady aż po same końce, wspomagając ich zdrowy wzrost. Sprawia, że włosy wyglądają na grubsze i mocniejsze. Pozostawia włosy jedwabiście miękkie i łatwe do rozczesania, nie obciążając ich. Nie obciąża włosów. Nie zawiera siarczanów, parabenów i silikonów. Zawiera składniki wegańskie.
Sposób użycia: Po umyciu szamponem nałożyć na włosy, a następnie spłukać.

Krok 4

KWAS HIALURONOWY I KOLAGEN W ODŻYWCE - 200 Ml

Specjalna formuła extra powiększającego objętość i nawilżającego kremu do włosów na zdrowy wzrost, intensywnie nawilża suche, matowe i wolno rosnące włosy oraz nadaje im gęstość i objętość. Zwiększa elastyczność włosów, zapobiegając rozdwajaniu się końcówek. Aby wspomóc zdrowy wzrost, odżywia włosy od nasady aż po same końce. Dzięki płynnej formule jest praktyczny do stosowania po prysznicu. Pozostawia włosy łatwe do rozczesania i zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV. Nadaje włosom jedwabistą miękkość, nie obciążając ich. Nie zawiera parabenów. Zawiera składniki wegańskie.
Sposób użycia: mocno wstrząsnąc i rozpylić na wilgotne włosy po prysznicu. Nie spłukiwać.

Krok 5

SERUM DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW Z KWASEM HIALURONOWYM I KOLAGENEM - 75 Ml

Specjalna formuła extra powiększającego objętość i nawilżającego kremu do włosów na zdrowy wzrost, intensywnie nawilża suche, matowe i wolno rosnące włosy oraz nadaje im gęstość i objętość. Zwiększa elastyczność włosów, zapobiegając rozdwajaniu się końcówek. Odżywia włosy od nasady aż po same końce, wspomagając ich zdrowy wzrost. Zapobiega elektryzowaniu się i puszeniu włosów. Dzięki filtrowi UV chroni włosy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Pozostawia włosy jedwabiście miękkie, błyszczące i łatwe do rozczesania. Nie zawiera parabenów. Zawiera składniki wegańskie.
Sposób stosowania: Nałóż 1-2 pompki produktu na wilgotne włosy po prysznicu. Nie spłukiwać.

Krok 6

KWAS HIALURONOWY I OLEJEK KOLAGENOWY W KREMIE ODŻYWCZYM DO WŁOSÓW - 150 Ml

Specjalna formuła extra powiększającego i nawilżającego kremu do włosów dla zdrowego wzrostu włosów intensywnie nawilża suche, matowe i wolno rosnące włosy oraz nadaje im gęstość i objętość. Zwiększa elastyczność włosów, zapobiegając rozdwajaniu się końcówek. Aby wspomóc zdrowy wzrost, odżywia włosy od nasady aż po same końce. Jego formuła ogranicza elektryzowanie się i puszenie włosów oraz ułatwia ich układanie. Pozostawia włosy jedwabiście miękkie. Nie zawiera parabenów i silikonów. Zawiera składniki wegańskie.
Sposób użycia: Nałóż ilość wielkości ziarnka grochu na suche lub wilgotne włosy po wzięciu prysznica. Nie spłukiwać.

poznaj inne serie