seria

MAKADAMIA I KERATYNA

Do włosów nadmiernie przetworzonych i zniszczonych Intensywnie nawilżająca regeneracja i ochrona
DZIĘKI ZAWARTOŚCI OLEJU MAKADAMIA, KERATYNY I SPECJALNEJ FORMULE POMAGA NAPRAWIĆ NADMIERNIE PRZETWORZONE I ZNISZCZONE WŁOSY ORAZ PRZYWRACA IM BLASK. WARSTWA OCHRONNA, KTÓRĄ TWORZY, ZABEZPIECZA WŁOSY PRZED DZIAŁANIEM CZYNNIKÓW ŚRODOWISKOWYCH I CHEMICZNYCH.

Krok 1

MACADAMIA & KERATYNA SZAMPON DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW - 250 Ml

Szampon Macadamia Oil & Keratin Intensive Moisturizing Repair Hair Care Shampoo został opracowany z myślą o włosach przetłuszczających się i zniszczonych. Pomaga przywrócić blask i naprawić nadmiernie przetworzone i zniszczone włosy oraz nadaje im zdrowy wygląd. Tworzona przez niego warstwa ochronna pomaga chronić włosy przed czynnikami środowiskowymi. Pomaga zrestrukturyzować i naprawić włosy oraz zapewnia ochronę i siłę przed uszkodzeniami dzięki zawartości ziołowej keratyny w formule. Nie zawiera parabenów i silikonu.
Sposób użycia: Wmasować w mokre włosy, a następnie spłukać.

Krok 2

MACADAMIA & KERATYNA ODŻYWKA DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW - 250 Ml

Odżywka do włosów Macadamia Oil & Keratin Intensive Moisturizing Repair Hair Care została opracowana z myślą o włosach przetłuszczających się i zniszczonych. Pomaga przywrócić blask i naprawić nadmiernie przetworzone i zniszczone włosy oraz nadaje im zdrowy wygląd. Tworzona przez nią warstwa ochronna pomaga chronić włosy przed czynnikami środowiskowymi. Zapewnia włosom jedwabistą miękkość, nie obciążając ich. Ułatwia rozczesywanie. Pomaga zrestrukturyzować i naprawić włosy oraz zapewnia ochronę i siłę przed uszkodzeniami dzięki zawartości ziołowej keratyny w formule. Nie zawiera parabenów i silikonu.
Sposób użycia: Wmasować w mokre włosy, a następnie spłukać.

Krok 3

OLEJEK MACADAMIA PŁYNNA ODŻYWKA DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW - 200 Ml

Odżywka do włosów Macadamia Oil Intensive Moisturizing Repair Liquid Leave-In Hair Care Conditioner została opracowana z myślą o nadmiernie przetworzonych i zniszczonych włosach. Pomaga przywrócić blask i naprawić nadmiernie przetworzone i zniszczone włosy oraz nadaje im zdrowy wygląd. Warstwa ochronna, którą tworzy, pomaga chronić włosy przed czynnikami środowiskowymi, a filtry UV chronią włosy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Zapewnia włosom jedwabistą miękkość, nie obciążając ich. Ułatwia rozczesywanie. Pomaga zrestrukturyzować i naprawić włosy oraz zapewnia ochronę i siłę przed uszkodzeniami dzięki zawartości ziołowej keratyny w formule. Nie zawiera parabenów.
Sposób użycia: Dobrze wstrząsnąć i rozpylić na mokre włosy po umyciu. Nie spłukiwać.

Krok 4

SERUM DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW Z OLEJKIEM MAKADAMIA - 75 Ml

Intensywnie nawilżające serum do pielęgnacji włosów Macadamia Oil Intensive Moisturizing Repair Hair Care Serum zostało opracowane z myślą o nadmiernie przetworzonych i zniszczonych włosach. Pomaga przywrócić blask i naprawić nadmiernie przetworzone i zniszczone włosy oraz nadaje im zdrowy wygląd. Warstwa ochronna, którą tworzy, pomaga chronić włosy przed czynnikami środowiskowymi, a filtry UV chronią włosy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Zapewnia włosom jedwabistą miękkość, nie obciążając ich. Ułatwia rozczesywanie. Zapobiega elektryzowaniu się i puszeniu włosów. Pomaga zrestrukturyzować i naprawić włosy.
Sposób użycia: Nałożyć 1-2 pompki na mokre włosy po umyciu. Nie spłukiwać.

poznaj inne serie