seria

OLEJEK ARGANOWY

I KERATYNA

Do włosów łamliwych
Kuracja wygładzająca, odżywcza i zapobiegająca łamaniu się włosów
ODŻYWIA WŁOSY I ZAPEWNIA IM JEDWABISTĄ MIĘKKOŚĆ DZIĘKI ZAWARTOŚCI OLEJKU ARGANOWEGO, BOGATEGO W WITAMINĘ E, NATURALNE PRZECIWUTLENIACZE I KWASY TŁUSZCZOWE OMEGA.

Krok 1

SZAMPON DO PIELĘGNACJI Z OLEJKIEM ARGANOWYM I KERATYNĄ - 250 Ml

Dzięki specjalnej formule szampon do włosów Argan Oil & Keratin Nourishing and Anti-Breakage Hair Care pomaga naprawić długie, matowe i łamliwe włosy oraz sprawia, że stają się zdrowsze, bardziej lśniące i gładkie od nasady aż po same końce. Pomaga naprawić włosy oraz zapewnia im ochronę i siłę dzięki ziołowej keratynie zawartej w jego formule. Nie zawiera parabenów i silikonu.
Sposób użycia: Wmasować w mokre włosy, a następnie spłukać.

Krok 2

ODŻYWKA DO WŁOSÓW Z OLEJKIEM ARGANOWYM I KERATYNĄ - 250 ml

Dzięki specjalnej formule, odżywka do włosów Argan Oil & Keratin Nourishing and Anti-Breakage Hair Care Conditioner pomaga naprawić długie, matowe i łamliwe włosy oraz sprawia, że stają się zdrowsze, bardziej lśniące i gładkie od nasady aż po same końce. Zapewnia jedwabistą miękkość i łatwe rozczesywanie bez obciążania włosów. Pomaga naprawić włosy oraz zapewnia im ochronę i siłę dzięki zawartości ziołowej keratyny w formule. Nie zawiera parabenów i silikonu.

Sposób użycia: Zastosować po umyciu włosów szamponem a następnie spłukać.

Krok 3

OLEJ ARGANOWY I KERATYNA 2 MINUTOWY KREM MASŁOWY - 200 Ml

Odżywczy i zapobiegający rozdwajaniu się włosów zabieg pielęgnacyjny z olejkiem arganowym i keratyną został opracowany z myślą o włosach łatwo łamiących się i zniszczonych. Pomaga naprawić uszkodzone włosy i pozostawia włosy mocniejsze, zdrowsze i bardziej lśniące w zaledwie 2 minuty. Intensywna formuła zapewnia włosom kompleksową pielęgnację, której potrzebują, bez obciążania ich. Jego miękka i jedwabista konsystencja eliminuje puszenie się włosów i ułatwia ich układanie. Pozostawia pasma włosów gładkie i pomaga zapobiegać rozdwajaniu się końcówek dzięki specjalnej formule.

Sposób użycia: Zastosowanie alternatywne 1: Nałóż na włosy na długościach i końcach po umyciu i nałożeniu odżywki. Pozostaw na 2 minuty, a następnie spłucz. Zastosowanie alternatywne 2: Nałóż obficie na całą skórę głowy i włosy i pozostaw na tak długo, jak chcesz, a następnie spłucz. Następnie rozpocznij stosowanie szamponu.

Krok 4

PŁYNNA ODŻYWKA DO WŁOSÓW Z OLEJKIEM ARGANOWYM - 200 Ml

Dzięki specjalnej formule, odżywcza i zapobiegająca łamaniu płynna odżywka do włosów bez spłukiwania z olejkiem arganowym pomaga naprawić długie, matowe i łamliwe włosy, pozostawiając je zdrowsze, bardziej lśniące i gładkie od nasady aż po same końce. Zawiera ochronę włosów przed promieniowaniem UV. Zapewnia łatwe rozczesywanie i jedwabistą miękkość po myciu. Nie obciąża włosów. Pomaga naprawić włosy oraz zapewnia im ochronę i siłę dzięki zawartości ziołowej keratyny w formule. Nie zawiera parabenów.
Sposób użycia: Dobrze wstrząsnąć i rozpylić na mokre włosy po umyciu. Nie spłukiwać.

Krok 5

SERUM DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW Z OLEJKIEM ARGANOWYM - 75 Ml

Dzięki specjalnej formule, Serum do pielęgnacji włosów z olejkiem arganowym odżywia i zapobiega łamaniu się włosów, pomaga naprawić długie, matowe i łamliwe włosy oraz sprawia, że są zdrowsze, bardziej lśniące i gładkie od nasady aż po same końce. Jego intensywna formuła nawilża i rewitalizuje włosy, pozostawiając je miękkie i jedwabiste. Zawiera ochronę włosów przed promieniowaniem UV. Nie obciąża włosów i pomaga zapobiegać ich puszeniu się. Pomaga naprawić włosy oraz zapewnia im ochronę i siłę dzięki zawartości ziołowej keratyny w formule. Nie zawiera parabenów.
Sposób użycia: Nałożyć 1-2 „pompki” na mokre włosy po umyciu, nie spłukiwać.

Krok 5

OLEJ ARGANOWY I KERATYNA W KREMIE - 150 Ml

Dzięki specjalnej formule, odżywcza odżywka do włosów Argan Oil & Keratin Nourishing and Anti-Breakage Leave-In Hair Care Conditioner pomaga naprawić długie, matowe i łamliwe włosy i sprawia, że stają się zdrowsze, bardziej lśniące i gładkie od nasady aż po same końce. Zapobiega elektryzowaniu się i puszeniu włosów oraz powstawaniu rozdwojonych końcówek. Zapewnia jedwabistą miękkość. Nie obciąża włosów. Pomaga naprawić włosy oraz zapewnia im ochronę i siłę dzięki zawartości ziołowej keratyny w formule. Nie zawiera parabenów.
Sposób użycia: Nałożyć ilość wielkości orzecha włoskiego na wilgotne/suche włosy po umyciu. Nie spłukiwać.

poznaj inne serie