seria

BIOTYNOWA I KERATYNOWA

Do włosów podatnych na wypadanie
Wzmacniająca pielęgnacja włosów

DZIĘKI BIOTYNIE, KERATYNIE I SPECJALNYM SKŁADNIKOM AKTYWNYM ZAWARTYM W FORMULE, OGRANICZA WYPADANIE WŁOSÓW I ŁYSIENIE WYNIKAJĄCE Z NIEDOBORU BIOTYNY. WZMACNIA OSŁABIONE MIESZKI WŁOSOWE. BIOTYNA JEST JEDNĄ Z NAJWAŻNIEJSZYCH WITAMIN, KTÓRA ODŻYWIA, WZMACNIA I WSPOMAGA ZDROWY WZROST WŁOSÓW.

Krok 1

Szampon BIOTYNA & KERATYNA DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW - 250 Ml

Szampon Biotyna & Keratyna Przeciw Wypadaniu Włosów dla Zdrowego Wzrostu został opracowany z myślą o włosach słabych, skłonnych do wypadania. Dzięki specjalnym składnikom aktywnym zawartym w jego formule, pomaga zrestrukturyzować włosy i zwiększa ich siłę. Wspomaga zdrowy wzrost włosów dzięki działaniu wzmacniającemu. Pomaga zrestrukturyzować i naprawić włosy oraz zapewnia ochronę i siłę przed uszkodzeniami dzięki zawartości ziołowej keratyny w formule. Nie zawiera parabenów i silikonu.
Sposób użycia: Wmasować w mokre włosy, a następnie spłukać.

Krok 2

BIOTYNA & KERATYNA ODŻYWKA DO WŁOSÓW - 250 Ml

Biotyna & Keratyna Przeciw Wypadaniu Włosów Odżywka Pielęgnacyjna dla Zdrowego Wzrostu została opracowana z myślą o włosach słabych, skłonnych do wypadania. Dzięki specjalnym składnikom aktywnym zawartym w jej formule, pomaga zrestrukturyzować włosy i zwiększa ich siłę. Wspomaga zdrowy wzrost włosów dzięki działaniu wzmacniającemu. Zapewnia włosom jedwabistą miękkość bez ich obciążania. Ułatwia rozczesywanie. Pomaga zrestrukturyzować i naprawić włosy oraz zapewnia ochronę i siłę przed uszkodzeniami dzięki zawartości ziołowej keratyny w formule. Nie zawiera parabenów i silikonu.
Sposób użycia: Po umyciu włosów szamponem nałożyć a następnie spłukać.

poznaj inne serie