SHAKE & REPAIR

Pianka głeboko regenerujaca
DZIĘKI PROTEINOM MLEKA, ZIOŁOWEMU KOMPLEKSOWI KERATYNOWEMU I 12 DOBROCZYNNYM AMINOKWASOM ZAWARTYM W FORMULE, TE PRODUKTY DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW O KREMOWEJ KONSYSTENCJI PIANKI DZIAŁAJĄ NA KERATYNĘ WE WŁOSACH, ZAPEWNIAJĄC IM DŁUGOTRWAŁE NAWILŻENIE I MIĘKKOŚĆ.

Krok 1

Pianka do pielęgnacji włosów falistych - 150 ML

Działa na strukturę keratynową włosów falowanych, kręconych i kędzierzawych, zapewniając im intensywną pielęgnację. Pomaga ujarzmić puszenie się włosów i nadać kształt trudnym do opanowania lokom. Dzięki kremowej konsystencji musu z proteinami mleka i ziołowym kompleksem keratynowym, pomaga naprawić loki oraz dodaje włosom blasku i miękkości. Zalecany do stosowania zwłaszcza przed i po koloryzacji.
Wskazówki: Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Trzymając puszkę do góry nogami, nałóż sporą ilość na dłoń. Rozprowadź równomiernie na wilgotnych lub suchych włosach. Układaj jak zwykle. Nie spłukiwać.

Krok 2

24/7 pianka wzmacniającą - 150 ml

Pomaga w stylizacji uporczywych i puszących się włosów i utrzymuje je proste do 72 godzin. Dzięki technologii aktywowanej ciepłem może być stosowana przed suszeniem i prostowaniem włosów, zapobiegając rozdwajaniu się końcówek i uszkodzeniom spowodowanym przez te zabiegi. Dzięki kremowej konsystencji pianki z proteinami mleka i ziołowym kompleksem keratynowym pomaga naprawić włosy, dodając im blasku i miękkości.
Wskazówki: Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Trzymając puszkę odwróconą do góry dnem, nabierz sporą ilość na dłoń. Rozprowadź równomiernie na wilgotnych lub suchych włosach. Układaj jak zwykle. Nie spłukiwać.

Krok 1

24/7 NAPRAWcza pianka do zniszczonych włosw - 150 ml

Działa na strukturę keratynową zniszczonych, poddawanych zabiegom włosów i zapewnia im intensywną pielęgnację. Dzięki kremowej konsystencji musu z proteinami mleka i ziołowym kompleksem keratynowym pomaga naprawić zniszczone włosy oraz dodaje im blasku i miękkości. Zalecany do stosowania szczególnie przed i po koloryzacji.
Wskazówki: Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Trzymając puszkę odwróconą do góry dnem, nałóż sporą ilość na dłoń. Rozprowadź równomiernie na wilgotnych lub suchych włosach. Układaj jak zwykle. Nie spłukiwać.

poznaj inne serie