seria

KOKOS I ALOES

Do włosów farbowanych, rozjaśnianych
i zniszczonych.
Pielęgnacja włosów farbowanych i chroniących przed słońcem
KOKOS, ALOES I SPECJALNE SKŁADNIKI AKTYWNE ZAWARTE W FORMULE POMAGAJĄ UTRZYMAĆ KOLOR WŁOSÓW I SPRAWIAJĄ, ŻE JEST ON TRWALSZY. ZAWIERA OCHRONĘ UV PRZED SZKODLIWYM DZIAŁANIEM PROMIENI SŁONECZNYCH.

Krok 1

Czysty Kokos i Aloes Szampon do pielęgnacji włosów - 250 ml

Czysty kokos i aloes – szampon do włosów chroniący kolor został opracowany specjalnie dla włosów farbowanych, farbowanych i zniszczonych. Pomaga chronić włosy farbowane i sprawia, że kolor jest trwalszy i bardziej lśniący. Zawiera filtr UV. Dzięki ochronie przeciwsłonecznej, jaką zapewnia, kolor włosów pozostaje żywy jak pierwszego dnia. Pomaga zrestrukturyzować i naprawić włosy oraz zapewnia ochronę i siłę przed uszkodzeniami dzięki zawartości ziołowej keratyny w formule. Nie zawiera parabenów i silikonu.
Sposób użycia: Wmasować w mokre włosy, a następnie spłukać.

Krok 2

Czysty kokos i aloes - odżywka do włosów 250 ml

Czysty Kokos i Aloes Odżywka chroniąca kolor włosów została opracowana specjalnie dla włosów farbowanych, rozjaśnianych i zniszczonych. Pomaga chronić włosy farbowane i sprawia, że kolor jest trwalszy i bardziej lśniący. Zawiera filtr UV. Dzięki ochronie przeciwsłonecznej, jaką zapewnia, kolor włosów pozostaje żywy jak pierwszego dnia. Zapewnia włosom jedwabistą miękkość, nie obciążając ich. Ułatwia rozczesywanie. Pomaga zrestrukturyzować i naprawić włosy oraz zapewnia ochronę i siłę przed uszkodzeniami dzięki zawartości ziołowej keratyny w formule. Nie zawiera parabenów i silikonu.
Sposób użycia: Po umyciu włosów szamponem nałożyć a następnie spłukać.

Krok 3

Czysty olej kokosowy i aloes 2 MINUTOWY KREM MASŁOWY - 200 ml

Codzienna pielęgnacja włosów farbowanych z czystym olejem kokosowym i aloesem przeznaczona jest do włosów farbowanych, poddawanych zabiegom retuszu i zniszczonych. Pomaga naprawić uszkodzone włosy i pozostawia włosy mocniejsze, zdrowsze i bardziej lśniące w zaledwie 2 minuty. Specjalna formuła pomaga przedłużyć i chronić kolor włosów. Intensywna formuła zapewnia włosom kompleksową pielęgnację, której potrzebują, bez obciążania ich. Miękka i jedwabista konsystencja eliminuje puszenie się włosów i ułatwia ich układanie. Pozostawia pasma włosów gładkie i pomaga zapobiegać rozdwajaniu się końcówek dzięki specjalnej formule.

Sposób użycia: Alternatywne zastosowanie 1: Nałóż na włosy na długościach i końcach po umyciu i nałożeniu odżywki. Pozostaw na 2 minuty, a następnie spłucz. Stosowanie alternatywne 2: Nałóż obficie na całą skórę głowy i włosy i pozostaw na tak długo, jak chcesz, a następnie spłucz. Następnie rozpocznij stosowanie szamponu.

Krok 4

CZYSTY KOKOS I ALOE VERA PŁYNNA ODŻYWKA DO WŁOSÓW - 200 Ml

Pure Coconut & Aloe Vera Color-Protecting Liquid Leave-In Hair Care Conditioner jest specjalnie opracowana dla włosów farbowanych, farbowanych i zniszczonych. Pomaga chronić włosy farbowane i sprawia, że kolor jest trwalszy i bardziej lśniący. Zawiera filtr UV. Dzięki ochronie przeciwsłonecznej, jaką zapewnia, kolor włosów pozostaje żywy jak pierwszego dnia. Zapewnia włosom jedwabistą miękkość, nie obciążając ich. Ułatwia rozczesywanie. Pomaga zrestrukturyzować i naprawić włosy oraz zapewnia ochronę i siłę przed uszkodzeniami dzięki zawartości ziołowej keratyny w formule. Nie zawiera parabenów.

Sposób użycia: Dobrze wstrząsnąć i rozpylić na mokre włosy po umyciu. Nie spłukiwać.

Krok 5

CZYSTY KOKOS I ALOE VERA SERUM DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW - 75 Ml

Pure Coconut & Aloe Vera Color-Protecting Hair Care Serum zostało opracowane specjalnie dla włosów farbowanych, farbowanych i zniszczonych. Pomaga chronić włosy farbowane i sprawia, że kolor jest trwalszy i bardziej lśniący. Dzięki specjalnej formule pozostawia pasma gładkie i zapobiega łamaniu się włosów. Zawiera filtr UV. Dzięki ochronie przeciwsłonecznej, jaką zapewnia, kolor włosów pozostaje żywy jak pierwszego dnia. Zapewnia włosom jedwabistą miękkość, nie obciążając ich. Ułatwia rozczesywanie.
Sposób użycia: Nałożyć 1-2 pompki na mokre włosy po umyciu. Nie spłukiwać.

Krok 6

CZYSTY KOKOS I ALOE VERA OLEJEK W KREMIE - 150 Ml

Czysty kokos i aloes chroniący kolor Odżywka do włosów bez spłukiwania została opracowana specjalnie dla włosów farbowanych, rozjaśnianych i zniszczonych. Pomaga chronić włosy farbowane i sprawia, że kolor jest trwalszy i bardziej lśniący. Pozostawia pasma gładkie, a dzięki specjalnej formule zapobiega łamaniu się włosów. Zawiera filtr UV. Dzięki ochronie przeciwsłonecznej, jaką zapewnia, kolor włosów pozostaje żywy jak pierwszego dnia. Zapewnia włosom jedwabistą miękkość, nie obciążając ich. Ułatwia rozczesywanie. Zapobiega elektryzowaniu się i puszeniu włosów. Pomaga zrestrukturyzować i naprawić włosy oraz zapewnia ochronę i siłę przed uszkodzeniami dzięki zawartości ziołowej keratyny w formule. Nie zawiera parabenów i silikonu.

Sposób użycia: Nałożyć 1-2 pompki na mokre włosy po umyciu. Nie spłukiwać, nie spłukiwać

poznaj inne serie