seria

OLEJEK MONOI
I YLANG YLANG

Do włosów zniszczonych słońcem.
Pielęgnacja po opalaniu
OLEJEK MONOI CHRONI WŁOSY I SKÓRĘ GŁOWY PRZED PRZESUSZENIEM, NAWILŻA I WZMACNIA WŁOSY ORAZ UTRWALA ICH KOLOR. DZIĘKI BOGATEJ ZAWARTOŚCI OLEJKU YLANG YLANG FORMUŁA ODŻYWIA I WZMACNIA WŁOSY, SPRAWIA, ŻE SUCHE I MATOWE WŁOSY STAJĄ SIĘ MIĘKKIE I BARDZIEJ LŚNIĄCE.

Krok 1

OLEJEK MONOI I YLANG YLANG MASKA PRZEDŁUŻAJĄCA WŁOSY - 50 ml

Specjalnie opracowana dla włosów zniszczonych słońcem, aby chronić włosy i skórę głowy przed wysuszeniem, jednocześnie nawilżając i wzmacniając włosy oraz zachowując ich kolor. Głęboko wnika w głąb bardzo zniszczonych włosów spowodowanych zabiegami koloryzacji i wysoką temperaturą, pomaga zmniejszyć rozdwajanie się końcówek i puszenie się włosów. Pozostawia włosy łatwe do rozczesania. Dzięki bogatej zawartości olejku Ylang Ylang, formuła odżywia i wzmacnia włosy, sprawia, że suche i matowe włosy stają się miękkie i bardziej lśniące. Filtr UV. Nie zawiera parabenów.
Wskazówki pielęgnacyjne: Nałożyć na suche włosy jako maseczkę pielęgnacyjną przed myciem głowy. Pozostawić na 5 minut przed prysznicem.

Krok 2

OLEJEK MONOI I YLANG YLANG PO SŁOŃCU - 250 Ml

Specjalnie opracowany dla włosów zniszczonych słońcem, aby usunąć wszelkie pozostałości po wodzie morskiej, chlorze i produktach do opalania. Olejek monoi chroni włosy i skórę głowy przed wysuszeniem, nawilża i wzmacnia włosy oraz utrwala ich kolor. Głęboko wnika w głąb bardzo zniszczonych włosów w wyniku koloryzacji i działania wysokich temperatur, pomaga zmniejszyć rozdwajanie się końcówek i puszenie się włosów. Pozostawia włosy łatwe do rozczesania. Filtr UV.
Wskazówki pielęgnacyjne: Nałożyć na mokre włosy, wmasować w skórę głowy i spłukać.

Krok 3

OLEJEK MONOI I YLANG YLANG ODŻYWKA DO WŁOSÓW - 200 ml

Specjalnie opracowana dla włosów zniszczonych słońcem, aby przywrócić im naturalną promienność i blask. Olejek Monoi chroni włosy przed wysuszeniem, nawilża je i wzmacnia, a także utrwala kolor. Głęboko wnika w głąb włosów bardzo zniszczonych zabiegami koloryzacji i wysoką temperaturą oraz pomaga ograniczyć rozdwajanie się końcówek i puszenie się włosów. Dzięki płynnej formule jest praktyczny do stosowania po prysznicu. Pozostawia włosy łatwe do rozczesania i zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV. Nadaje włosom jedwabistą miękkość, nie obciążając ich. Nie zawiera parabenów. Filtr UV.
Wskazówki pielęgnacyjne: Dobrze wstrząśnij i nałóż na wilgotne włosy po prysznicu. Nie spłukiwać.

Krok 4

OLEJEK MONOI I OLEJEK YLANG YLANG W KREMIE - 150 ml

Specjalnie opracowany dla włosów zniszczonych słońcem, aby nadać im połysk i miękkość oraz naprawić włosy po słońcu. Olejek Monoi zapewnia ochronę przed wysuszeniem, jednocześnie nawilżając i wzmacniając włosy, a także utrwalając ich kolor. Głęboko wnika w głąb bardzo zniszczonych włosów, powstałych w wyniku koloryzacji i działania wysokich temperatur, oraz pomaga zmniejszyć rozdwajanie się końcówek i puszenie się włosów. Ułatwia rozczesywanie i układanie włosów.
Wskazówki pielęgnacyjne: Nałóż ilość wielkości ziarnka grochu na suche lub wilgotne włosy po prysznicu. Nie spłukiwać.
SPRAY UTRWALAJĄCY DO WŁOSÓW SUMMER GLOW

SPRAY ROZJAŚNIAJĄCY DO WŁOSÓW SUMMER GLOW - 150 Ml

Olejek Monoi rozjaśnia włosy w naturalnie wyglądających odcieniach blond i pozostawia je łatwe do rozczesania, nie wysuszając ich. Formuła działa na włosy, nie naruszając ich naturalnej struktury, wspomaga stopniowe rozjaśnianie, rozświetla włosy i zapewnia rozjaśniony słońcem wygląd. Odpowiedni do włosów naturalnie blond, brunetek lub włosów rozjaśnianych/rozjaśnianych. Witamina E i keratyna pielęgnują włosy i pomagają im odzyskać miękkość i blask. Rozjaśnia lub rozświetla partie, na które nakłada się produkt. Nie zawiera amoniaku i parabenów.
Wskazówki pielęgnacyjne: Nanieś formułę sprayu bez spłukiwania na partię włosów, którą chcesz rozjaśnić lub rozświetlić. Nie spłukuj. Wysusz włosy. Stosuj co 3 do 4 dni. Zaleca się mycie włosów następnego dnia po zastosowaniu produktu.

poznaj inne serie