seria

INTENSYWNIE KERATYNOWA

Do włosów bardzo zniszczonych i matowych
Intensywna pielęgnacja
regenerująca i wygładzająca
POMAGA ZRESTRUKTURYZOWAĆ I NAPRAWIĆ WŁOSY ORAZ ZAPEWNIA OCHRONĘ I SIŁĘ PRZED USZKODZENIAMI DZIĘKI FORMULE BOGATEJ W INTENSYWNIE DZIAŁAJĄCĄ KERATYNĘ I SPECJALNE SKŁADNIKI AKTYWNE.

Krok 1

INTENSYWNA KERATYNA SZAMPON DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW - 250 Ml

Szampon pielęgnacyjny Intense Keratin damage repair & smoothing przeznaczony jest do włosów bardzo zniszczonych, suchych, matowych i pozbawionych blasku. Dzięki specjalnym składnikom aktywnym zawartym w jego formule, naprawia on matowe włosy i sprawia, że stają się one gładsze i jaśniejsze. Pomaga zrestrukturyzować i naprawić włosy oraz zapewnia ochronę i siłę przed uszkodzeniami dzięki zawartości ziołowej keratyny w formule. Nie zawiera parabenów i silikonu.
Sposób użycia: Wmasować w mokre włosy, a następnie spłukać.

Krok 2

INTENSYWNA KERATYNOWA ODŻYWKA DO WŁOSÓW - 250 Ml

Odżywka Intense Keratin damage repair & smoothing hair care przeznaczona jest do włosów bardzo zniszczonych, suchych, matowych i pozbawionych blasku. Dzięki specjalnym składnikom aktywnym zawartym w jej formule, naprawia matowe włosy i sprawia, że stają się gładsze i jaśniejsze. Zapewnia intensywne nawilżenie, miękkość i łatwość rozczesywania. Pomaga zrestrukturyzować i naprawić włosy oraz zapewnia ochronę i siłę przed uszkodzeniami dzięki zawartości ziołowej keratyny w formule. Nie zawiera parabenów i silikonu.
Sposób użycia: Po umyciu włosów szamponem nałożyć a następnie spłukać.

Krok 3

INTENSYWNY KREM KERATYNOWY 2 MINUTY - 200 Ml

Intensywna kuracja naprawcza do włosów z intensywną keratyną przeznaczona jest do włosów bardzo zniszczonych i matowych. Pomaga naprawić uszkodzone włosy i pozostawia włosy mocniejsze, zdrowsze i bardziej lśniące w zaledwie 2 minuty. Intensywna formuła zapewnia włosom kompleksową pielęgnację, której potrzebują, bez obciążania ich. Dzięki efektowi wygładzenia pomaga uzyskać mocne i pełne objętości włosy, które wyglądają zdrowo i są lśniące od nasady aż po same końce, a także pomaga zrestrukturyzować włosy. Zapewnia ochronę i siłę przed uszkodzeniami.
Sposób użycia 1: Po umyciu włosów szamponem i nałożeniu odżywki nałożyć na włosy na długości i końce. Pozostawić na 2 minuty, a następnie spłukać. Zastosowanie alternatywne 2: Nałóż obficie na całą skórę głowy i włosy, pozostaw na tak długo, jak chcesz, a następnie spłucz. Następnie rozpocznij stosowanie szamponu.

Krok 4

INTENSYWNA KERATYNA W PŁYNIE ODŻYWKA DO WŁOSÓW - 200 Ml

Odżywka w płynie Intense Keratin damage repair & smoothing przeznaczona jest do pielęgnacji włosów bardzo zniszczonych, suchych, matowych i pozbawionych blasku. Dzięki specjalnym składnikom aktywnym zawartym w formule, naprawia matowe włosy i sprawia, że wydają się gładsze i jaśniejsze. Zapewnia łatwe rozczesywanie bez obciążania włosów. Zapewnia jedwabistą miękkość. Pomaga zrestrukturyzować i naprawić włosy oraz zapewnia im ochronę i wytrzymałość na uszkodzenia dzięki zawartości ziołowej keratyny w formule. Nie zawiera parabenów i silikonu.
Sposób użycia: Dobrze wstrząsnąć i rozpylić na mokre włosy po umyciu. Nie spłukiwać.

Krok 5

INTENSYWNE SERUM KERATYNOWE DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW - 75 Ml

Intensywne keratynowe serum naprawiające uszkodzenia i wygładzające włosy jest przeznaczone do włosów bardzo zniszczonych, suchych, matowych i pozbawionych blasku. Dzięki specjalnym składnikom aktywnym zawartym w jego formule, naprawia on matowe włosy i sprawia, że stają się one gładsze i jaśniejsze. Pozostawia włosy miękkie i jedwabiste, nie obciążając ich. Zawiera ochronę UV dla włosów. Pomaga zrestrukturyzować i naprawić włosy oraz zapewnia im ochronę i siłę przed uszkodzeniami dzięki zawartości ziołowej keratyny w formule. Nie obciąża włosów i pomaga zapobiegać ich puszeniu się. Nie zawiera parabenów.
Sposób użycia: Nałożyć 1-2 pompki na mokre włosy po umyciu. Nie spłukiwać.

poznaj inne serie