Odżywia włosy i zapewnia im jedwabistą miękkość. Dzięki działaniu wygładzającemu pomaga uzyskać mocne, zdrowo wyglądające włosy, lśniące od nasady aż po same końce. Zapobiega również rozdwajaniu się końcówek.
Biotyna jest jedną z najważniejszych witamin, która odżywia i wzmacnia włosy oraz wspomaga ich szybki i zdrowy wzrost. Dzięki specjalnym składnikom aktywnym zawartym w formule preparatu, pomaga on w restrukturyzacji włosów.
Dzięki witaminom i minerałom zawartym w formule pozostawia włosy lśniące i zdrowe. Chroni włosy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Zapewnia włosom miękkość i pomaga je naprawić.
Dzięki formule bogatej w przeciwutleniacze oraz witaminy A i C pomaga nawilżać, odżywiać i wzmacniać włosy. Nadaje włosom doskonały połysk.
Zapewnia efekt odżywczy i pogrubiający dzięki formule bogatej w witaminy A, C, E i K. Odżywia włosy i dodaje im blasku.
Bogaty w kwasy tłuszczowe oraz witaminy A, D i E, olejek shea pomaga przywrócić nawilżenie i zapobiega puszeniu się włosów.
Dzięki zawartości kwasów tłuszczowych i różnych witamin o wysokiej zawartości w formule preparatu, odżywia on i wzmacnia włosy, zapewniając im zdrowy i lśniący wygląd.
Bogaty w kwasy tłuszczowe i składniki aktywne, sprzyja zdrowym i mocniejszym włosom. Pomaga wzmocnić i odżywić cebulki włosów poprzez zwiększenie krążenia krwi.
Pomaga zrestrukturyzować i naprawić włosy, utrzymuje ich siłę i chroni je przed uszkodzeniami.
Zapewnia intensywne działanie oczyszczające dzięki swoim właściwościom antybakteryjnym. Pomaga dokładnie oczyścić i odświeżyć włosy oraz skórę głowy. Kontroluje przetłuszczanie się włosów i utrzymuje równowagę sebum.
Proteiny mleka mają działanie wzmacniające i odżywcze dla włosów. Pomagają w naprawie włosów oraz zapewniają im połysk i miękkość.
Chroni włosy przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i pomaga zachować zdrowy i pełen życia wygląd włosów. Pomaga również chronić przed uszkodzeniami włosy farbowane.

poznaj inne serie